RADIO  CAFE

RADIO W SIECI
Audycje

„Muzyczna Kofeina” autorstwa Teresy Juźko to audycja, której treść skupia się wokół zagadnień związanych z szeroko pojmowanym rynkiem muzycznym. W jej skład wchodzą zarówno nagrane przy okazji koncertów rozmowy z muzykami (do tej pory m.in. z Maciejem Maleńczukiem, zespołem Happysad czy Kortezem), ale też przybliżanie biografii uznanych artystów (Iggy’ego Popa, Kory, Davida Bowiego) czy prezentowanie na antenie fabuły uznanych filmów muzycznych („Bohemian Rhapsody”, „Whitney”).


„Szczęśliwa Trzynastka” autorstwa Teresy Juźko to audycja, której jednym z zadań jest odczarowanie ponoć pechowej sławy liczby trzynaście. Na antenie prezentowanych jest właśnie trzynaście utworów muzycznych i po krótce o nich opowiadane. Audycja ta nie uznaje gatunków, ram i ograniczeń, więc elementy muzyki popularnej mieszkają się w niej z undergroundowym brzmieniem. Równie mocno promowany jest surowy, punkowy rock, co samplowany hip-hop i soul w najlepszym wydaniu.


"Przegląd Prasy" to audycja prowadzona przez Tomka Walczaka i magdalenę Wawrzyniak"Serwis Informacyjny" to codzienna dawka najświeższych informacji lokalnych aplikowana przez Tomka Walczaka"Gość Radia Cafe""Audycja Małgosi"


Dla Słuchaczy

ustawienia i informacje dotyczące naszego strumienia audio
(audiostream)
WYSIWYG Web Builder